/Files/images/20-21/філологи.jpg

25.03.2021 для вчителів філологічного напряму було проведено засідання, на якому було розглянено низку актуальних питань, пов'язаних з наступністю в роботі початкової та середньої школи на уроках української мови, використання інноваційних технологій при вивченні гуманітарних дисциплін. Філологи нашої школи поділились своїм досвідом роботи,а саме тими формами, методами та прийомами, які доречні не тільки під час навчання дітей в класі, а й дистанційно. Наприкінці засідання, всі учасники занурились у групову роботу та створили пантбук до твору Дж.Родарі "Листівки з видами міст". Це засідання стало по особливому змістовним: завжди приємно, коли спілкуються однодумці.