/Files/images/20182019_navchalniy_rk/Методична робота.gif

Методична робота в школі — спеціально організована діяльність педагогічного колективу, що створює умови для підвищення майстерності педагога.

У 2020/2021 навчальному році педагогічний колектив розпочав працювати над реалізацією методичної проблеми

"Формування компетентностей учня в контексті положень Нової української школи з метою розвитку конкурентноспроможної особистості".

Нормативно-правові документи, що регламентують організацію методичної роботи
ЗАКОН УКРАЇНИ «ПРО ОСВІТУ»
Ст. 27 “Атестація педагогічних кадрів”.
Ст. 37 «Повноваження органів виконавчої влади та місцевого самоврядування в системі загальної середньої освіти».
Організовує нормативне, програмне, науково-методичне та інформаційне забезпечення загальної середньої освіти.
Ст. 38 «Повноваження загальноосвітнього навчального закладу».Створює науково-методичну і матеріально-технічну бази для організації та здійснення НВП.
Ст.3«Управління та громадське самоврядування загальноосвітнього навчальногозакладу».У загальноосвітніх навчальних закладах функціонують методичні об”єднання, що охоплюють учасників НВП.
Ст.41«Завдання науковометодичного забезпечення системи загальної середньої освіти».
Ст. 42 «Здійснення науково-методичного забезпечення системи загальної середньої освіти».