22 січня 2021 року вчителями початкових класів був проведений семінар"Наступність навчання здобувачів освіти за новим Державним стандартом початкової та базової середньої освіти".
Головна мета Нової української школи- створити школу, в якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, а й уміння застосовувати їх у повсякденному житті.
Вчителів середньої і старшої ланки ознайомили із ключовими компонентами нової школи, педагогікою партнерства, ключовими компетентностями, які формує в учня Нова українська школа, оцінювання учнів 1-4 класів.
Вчителі початкової школи ділились своїм досвідом роботи, наробками з питань проведення ранкового кола, робота з цеглинками Лего, організації навчальної діяльності учнів, веденням і оформленням документації.
Присутніх також ознайомили з інтегрованою освітньою системою А.Д.Цимбалару "Світ чекає крилатих" для учнів початкової школи, за якою працюють учні 1-В і 2-А класів.
Захід пройшов в атмосфері творчості та доброзичливості.

/Files/images/20-21/Семінар 1.jpg

/Files/images/20-21/Семінар 2.jpg