19.02.2020 року на базі Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №87 відбувся семінар для вчителів 2-х класів Холодногірського району.Тема семінару - «Формувальне оцінювання в освітньому процесі початкової школи». На семінар було запрошено старшого викладача кафедри дошкільної і початкової освіти КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» Гезей.О.М. Вона ознайомила присутніх із формувальним і підсумковим оцінюванням учнів у 2 класі.
Ольга Михайлівна наголосила, що стимулом розвитку має бути співвідношення роботи з тим, як дитина працювала раніше та що доцільно акцентувати увагу лише на позитивній динаміці досягнень учнів.
Вчителям було надано рекомендації щодо заповнення індивідуальної картки навчального поступу учня, щоб зафіксувати прогрес.
/Files/images/семінар 2020 1.jpg

/Files/images/семінар 2020 01.jpg