07.05.2021. Предметний тиждень хімії та біології, завершується, в останній день учні перевіряли набуті знання у хімічному онлайн квесті та біологічній вікторині.
/Files/images/20-21/хімія квест 2.jpg
/Files/images/20-21/хімія квест.jpg
/Files/images/20-21/хімія квест 1.jpg
07.05.2021. "Коли наші нащадки побачать пустелю, в яку ми перетворили Землю, яке виправдання знайдуть вони для нас?" (Айзек Азімов). Учні 9,11 класів долучилися до створення постеру або плакату на тему: "SАVE THE PLANET#ВРЯТУВАТИ ПЛАНЕТУ". Вони усвідомлюють , що СЬОГОДНІ треба змінити своє ставлення до довкілля , щоб "ПОТІМ" не перетворилося на "НІКОЛИ"!
/Files/images/20-21/хімія 11.jpg
/Files/images/20-21/хімія 22.jpg
/Files/images/20-21/хімія 33.jpg
06.05.2021.Поряд з нашими учнями живуть їх хатні улюбленці. Хіба можна не любити тварин? Адже вони вражають нас своєю відданістю і кмітливістю. Домашні вихованці не зраджують. Вони терпляче вислуховують своїх господарів і зберігають їх таємниці. Рослини не вміють "розмовляти" але квітнуть та розвиваються в руках людини, що може дарувати любов.
/Files/images/20-21/улюбленці.jpg
/Files/images/20-21/улюбленці 2.jpg
/Files/images/20-21/улюбленці 1.jpg
05.05.2021. У ХСШ № 87 розпочато онлайн-тиждень хімії та біології. Наших здобувачів освіти чекають цікаві онлайн-квести, ігри, виставки хатніх улюбленців та конкурс на кращій екологічний знак. Вони зможуть випробувати себе у створенні яскравих музичних композицій, в яких зустрічаються назви хімічних елементів, речовин, тіл та частин тіла. Створення власних відеокліпів екологічного змісту, на відомі музичні хіти, дасть можливість побути режисером. Переглянути своє відношення до довкілля можна долучившись до створення постеру на тему "SАVE THE PLANET#ВРЯТУВАТИ ПЛАНЕТУ". Вдосконалити свої знання з англійської мови пропонуємо переглянувши англомовні ролики про єдність природничих наук. Ми очікуємо яскравих емоцій та перемог!

/Files/images/20-21/хімія 21.jpg