10 грудня у світі відзначають Міжнародний день прав людини, який було засновано на засіданні Генеральної Асамблеї ООН, знаменуючи річницю ухвалення Асамблеєю Загальної декларації прав людини в 1948 році.
Засновники Міжнародного дня прав людини висловлювалися за розширення прав людини, активну пропаганду ідей рівноправності, соціальної відповідальності та взаємодопомоги.
Загальна декларація стала першим міжнародним документом, в якому були чітко сформульовані положення про права людини. Крім основних прав людини, Загальна декларація прав людини докладно перелічує політичні, громадянські права і свободи людини, а також права в економічній, соціальній і культурній сферах.
На виховних заходах, присвячених відзначенню цього дня, учні ХСШ №87 ознайомилися зі своїми правами, виготовили пам’ятки та сформували ідеї рівноправності.
/Files/images/2022-2023/праава.jpg
/Files/images/2022-2023/права1.jpg
/Files/images/2022-2023/права2.jpg
09 грудня вся міжнародна спільнота та широкі кола громадськості в усіх країнах світу відзначають Міжнародний день боротьби з корупції. У закладі провели інформаційно- просвітницькі заходи, направлені на запобігання корупції, покаранню винних, ознайомилися з механізми міжнародної співпраці в боротьбі з нею.Були проведені бесіди «Боротьба з корупцією – справа кожного», диспути, круглі столи на тему: «Корупція: суть, причини, наслідки». В ході бесід були обговорені види корупції: хабарництво, шахрайство, вимагання, кумівство. Своє розуміння і ставлення до нагальної проблеми діти відобразили в малюнках. Важливим аспектом в напрямку боротьби проти корупції є вплив на рівень свідомості та навчання молоді, щоб діти правильно виконували не тільки свої обов’язки, але й заявляли про свої права.

/Files/images/2022-2023/корупція1.jpg

/Files/images/2022-2023/корупція2.jpg