«Тут упроваджується СЕЕН». Саме такий сертифікат-дозвіл на імплементацію програми СЕНН отримав наш ліцей. Школа пройшла довгий шлях від всеукраїнського конкурсу серед 1200 шкіл до захисту плану-імплементації програми СЕНН в закладі освіти. Занурення в СЕЕН в школі будуть здійснювати: заступник директора та практичний психолог, які пройшли конкурсний відбір, очний тренінг та опанували базові концепти і педагогічні системи програми СЕЕН, її зв’язок зі стандартами НУШ, набули навичок фасилітаторської роботи і проведення уроків з використанням СЕЕН, розробили план імплементації СЕЕН у закладі освіти. «Ця програма спрямована на те, щоб навчати дитину цілісно. Вона базується на найсучасніших освітніх практиках і результатах досліджень і прагне дати максимальну користь школам, освітянам і учнівству. Програма СЕЕН змінить методику викладання варіативної і інваріантної складової»- наголосив міністр освіти Оксен Лісовий. А в нашому ліцеї Програма СЕЕН змінить стратегію закладу освіти та допоможе будувати сучасне безпечне освітнє середовище.
/Files/images/2022-2023/сеен.jpg
/Files/images/2022-2023/сеен 2.jpg