Чудовий подарунок на Святого Миколая отримала Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 87, що розташована по вул. Башкірській, 2 у Холодногірському районі. 19.12.2019 відбулось урочисте відкриття актової зали після капітального ремонту.
У школі навчається майже 800 учнів, які щорічно здобувають перемоги у Всеукраїнських олімпіадах з предметів, Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідних робіт учнів-членів МАН України, творчих, інтелектуальних та спортивних змаганнях різного рівня.
Восени 2019 року за кошти міського бюджету було здійснено капітальний ремонт актової зали. Такі роботи проведено вперше за майже 60 років (заклад засновано у 1958 році). Важливо, що в ході ремонту була замінена система теплопостачання, встановлені енергозберігаючі світильники, виконано ремонт електромережі. Для нової актової зали було придбано мультимедійне обладнання, 120 комфортних м’яких крісел, стіл для музичної апаратури.
Виконуючий обов‘язки голови адміністрації Холодногірського району Григорій Кашлаков та голова адміністрації Новобаварського району Тетяна Цибульник, присутні на заході, привітали всіх зі святом Святого Миколая, побажали дітям, батькам і колективу закладу гарних Новорічних та Різдвяних свят і подальшого всебічного розвитку школи. Учням початкових класів передали подарунки від Харківського міського голови Геннадія Кернеса - солодощі та книжки.
Директор закладу Андрій Карась зазначив, що актова зала - є бажаним подарунком для школи, адже вона є центром творчості й розвитку здібностей учнів, а голова батьківського комітету школи Іванчей Вікторія наголосила на тому, що новий творчий простір дасть можливість учням школи ще більше розвивати таланти рідного району та міста і відзначила, що турбота про дітей з боку міської влади щороку стає все більш помітною та вагомою.

/Files/images/подарки 2019 1.jpg

/Files/images/подарки 2019 3.jpg