З 11 по 15 листопада 2019 року в ХСШ № 87 проходив предметний тиждень української мови, літератури та зарубіжної літератури. Було заплановано багато різноманітних заходів. Це і конкурси, й виставки, і квести, і просто змагання, а також цікаві уроки.
Цього року програма предметного тижня була, як завжди, досить насиченою. Учні мали змогу поринути у багатющий світ краси і принад рідної української мови.
Метою всіх проведених заходів було: донести до здобувачів освіти красу і багатство української мови; формувати відчуття краси рідної мови; розвивати мовленнєві здібності учнів; збагачувати словниковий запас; ознайомити учнів зі скарбами світової літератури; виховувати любов до рідної мови, національних традицій, любов до Батьківщини.
У ході підготовки до тижня було заплановано заходи для учнів 1-11 класів, а саме: виставка сучасної української літератури; усний журнал «Життєпис Тараса Шевченка»; флешмоб «Сьогодні говоримо ТІЛЬКИ українською мовою»; музичні перерви; кінозал для початкових класів, які переглянули мультфільми за творами І. Франка «Фарбований Лис», «Лис Микита»;мовний конкурс «Чи знаєш ти українську мову?»; конкурс «Найерудованіший учень школи» (розгадування кросвордів, ребусів); конкурс на кращий оберіг «Молитва за Україну», зроблений власними руками; науково – практична конференція «Самобутність української мови(виникнення та первісний розвиток)»; квест «Казкові пригоди у ХСШ № 87»; конкурс малюнків «Казка йде у гості»; гра-конкурс на кращого знавця прислів’їв та приказок «Народ скаже, як зав’яже»;конкурс міні-творів «Патріотизм у добу князя Ігоря й сьогоденні»; урок-гра «Найрозумніший п’ятикласник» ; день української вишиванки; конкурс-захист найкращої традиційної української страви.
У фінальному інформаційному повідомленні зазначалось: «Тиждень завершився!» Але не завершується наше вдосконалення як носіїв чистої, літературної української мови.

/Files/images/чалик 19 3.jpg

/Files/images/чалик 19 1.jpg