Нашу школу відібрано для участі в інноваційному освітньому проекті всеукраїнського рівня за темою «Формування та оцінювання громадянських компетентностей в освітньому процесі на рівні базової середньої освіти», який здійснює Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа» у співпраці з ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», а також із закладами післядипломної педагогічної освіти з координуванням Комунальним закладом Львівської обласної ради «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти».

Діяльністьу проекті триватиме 15 місяців - від квітня 2019 р. до червня 2020 р. й передбачає виконання низки завдань, які допомагатимуть запроваджувати формування та оцінювання громадянських компетентностей у щоденну шкільну практику. 6 травня в м.Ірпінь відбулась перша вступна конференція для участників проекту.#демократичнашкола

/Files/images/baneri/59406595_644717749325258_5542671912716468224_o.jpg

Про програму

Ми віримо в демократичну Україну. Це країна, де поважають права людини. Країна з активними та щасливими громадянами, які беруть на себе відповідальність за власні життя та громади. Щасливі люди виростають із щасливих дітей, яких школа надихає, підтримує та готує до дорослого життя.

Ми віримо, що українську школу можна змінити! Школа може стати місцем, де змінюється майбутнє України. Демократична Україна починається в демократичній школі!

Місія програми «Демократична школа» - змінити українську школу, щоб вона виховувала активних громадян, які поважають права людини. Для цього ми:

• залучаємо батьків до всього, що робить школа;
  • інтегруємо школу та громаду;
  • впроваджуємо в школу підхід/концепцію прав людини;
  • допомагаємо школі виховувати громадянина;
  • формуємо політику у сфері освітніх стандартів;

/Files/images/baneri/logosquare.png