День Цивільного захисту в ліцеї!

На виконання плану основних заходів з ЦЗ ХЛ №87 та з метою перевірки здатності здобувачів освіти грамотно і чітко діяти для захисту свого здоров’я та життя у надзвичайних ситуаціях 16 квітня 2024 року у закладі освіти було проведено День цивільного захисту. З урахуванням Указу Президента України від 5 лютого 2024 року № 49/2024 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України від 6 лютого 2024 року № 3564-IX, заходи для учнів 1-11-х класів були проведені дистанційно.
Програма дня була насичена і різноманітна. Учні та педагогічний колектив удосконалили свої теоретичні знання та практичні навички щодо дій в умовах надзвичайних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти за сигналом оповіщення. До нашого Ліцею завітали представники ДСНС. В дуже цікавій, інтерактивній формі було проведено заняття. Класні керівники провели тематичну годину спілкування, де діти мали змогу повторити та систематизувати знання правил цивільного захисту, переглянути навчальні відеоролики, мультфільми, пограти в сюжетні та рольові ігри. Шкільне самоврядування підготувало кахути на тематику ЦЗ для учнів 5-9класів та 10-11класів, а ще в цьому році дітлахи самоврядування долучили своїх вчителів до гри кахут-вікторини. Шкільні ментори СЕЕН: Вальчук В.В, класний керівник 6-А класу, Павлищева Е.А., класний керівник 6-В класу, Бутова О.М., практичний психолог, класний керівник 7-А класу, провели для учнів 5-11 класів практики СЕЕН: миттєва допомога- повернення в зону стійкості.
/Files/images/23-24/цз1.jpg
/Files/images/23-24/цз2.jpg