"Сортування сміття – це шлях до кращого життя!"

Сьогодні у Харківському ліцеї №87 відбувся надзвичайно важливий виховний захід, який зібрав разом учнів 5-9 класів. Під гаслом "Сортування сміття – це шлях до кращого життя!" ми занурилися у світ екології та відповідального ставлення до навколишнього середовища.
Учасники заходу мали унікальну можливість дізнатися більше про значення сортування відходів, його вплив на довкілля та як кожен з нас може зробити свій внесок у збереження чистоти нашої планети. Лектори наголосили на важливості зменшення обсягів сміття, яке потрапляє на звалища, і як правильне сортування може допомогти цьому.
Захід пройшов у формі інтерактивної лекції з використанням наочних матеріалів та відеопрезентацій, які зробили інформацію доступною та зрозумілою для кожного учасника. Організатори зробили акцент на тому, що сортування сміття не тільки сприяє збереженню навколишнього середовища, але й розвиває у молоді відповідальне ставлення до своїх повсякденних звичок. Учні з ентузіазмом поділилися своїми ідеями щодо організації сортування відходів вдома.
Цей захід став не лише важливим кроком у формуванні екологічної свідомості молодого покоління, але й зміцнив спільноту учнів і вчителів навколо ідеї сталого розвитку та дбайливого ставлення до нашої планети. Впевнені, що ініціативи та знання, отримані сьогодні, знайдуть своє відображення у повсякденному житті кожного учасника.