Найкращі в конкурсі аматорського документального кіно! Вітаємо Леус Ларису Вадимівну та учнів 10-А класу!

Днями завершився ІІІ Всеукраїнський конкурс аматорського документального кіно "Українська революція: ретроспективний погляд через 100 років". Учні 10-А класу під керівництвом учителя історії Леус Лариси Вадиміни посіли абсолютне І місце в напрямку "Микола Міхновський – український самостійник, ідеолог націоналізму та збройної боротьби за незалежність".
Хлопці дослідили життя та діяльність видатного історичного діяча, пов'язаного з Харковом, виступили в роді дослідників, сценаристів, режисерів, репортерів та монтажерів. Журі високо оцінило роботу нашої команди! Вітаємо найкращих і талановитих, бажаємо подальших успіхів у навчанні!
/Files/images/23-24/леус1.jpg
/Files/images/23-24/леус2.jpg