"Мінна небезпека. Як вберегти себе?" - постійна тема для обговорення в сучасних школах

Мінна безпека – нова тема для обговорення у сучасних школах України. Адже на територіях, які перебували під окупацією, досі знаходять вибухонебезпечні предмети.
Для того, щоб прогулянки та дитячі дослідження були безпечними, для учнів 3-Б класу 11 березня була проведена виховна година на тему «Мінна безпека. Як вберегти себе ?» Виховною метою заходу було: виховання почуття відповідальності за своє життя та життя інших людей, формування у дітей пильності та спостережливості до незнайомих предметів, що їх оточують: на вулиці, в транспорті, в приміщеннях. пізнавальна – донесення інформації про вибухонебезпечні предмети речовини, про їхню загрозу життю та здоров'ю.
Учні переглянули відео та зробили висновки, що кожна дитина повинна знати правила мінної безпеки, та як можуть виглядати вибухонебезпечні предмети.