Сьогодні відбувся вражаючий виховний захід в ХЛ №87, організований класними керівниками учнів 1-11 класів на тему: "Зимові свята в традиціях нашого народу"

Кожен клас зробив вагому спробу вивчення і відтворення традицій, які супроводжують нас протягом цього чарівного сезону. Вражаючі презентації, театралізовані виступи та власноруч виготовлені артефакти вразили всіх присутніх.
Ми подорожували крізь час, дізнаючись про веселий колядковий період. Крім того, ми поглибилися у світ різдвяних традицій, дізнавшись про обрядовість та звичаї, які наші предки передавали з покоління в покоління. Діти з задоволенням створювали власні різдвяні прикраси та рушники, збагачуючи своє розуміння національної культури.
Дякуємо класним керівникам та учням за неймовірні зусилля та теплу атмосферу, яку вони створили сьогодні. Бажаємо всім чудових зимових свят та щасливого Нового року!
/Files/images/23-24/зим св.jpg

/Files/images/23-24/зим св0.jpg