Тиждень іноземних мов

З 16 по 25 грудня в школі триває тиждень іноземних мов.
16 грудня відкрились тематичні фотозоны присвячені англомовним країнам та Німеччині.
18 грудня для учні 5-х класів взяли участь у конкурсі знавців німецької мови "Deutsch ist unser Freund ". Незважаючи на те, що учні вивчають цю іноземну мову лише 4 місяці, команди "Schüler , " Deutsch ", "Tiger " продемонстрували високий рівень знань, проявили ерудованість та кмітливість.
19 грудня серед учнів початкової школи пройшла вікторина «Christmas Quiz”,присвячена тижню англійської мови та наближающимся святам.Діти проявили активність,зацікавленність та достатні знання.
20 грудня У рамках тижня английскої мови серед команд 10- х класів Boys&Girls пройшла вікторина " Fantastic facts". Учні виконували різноманітні завдання пов'язані з культурою та цікавими фактами англомовних країн.

/Files/images/іноземна 2.jpg

/Files/images/іноземна 3.jpg