/Files/images/18-19/китай.jpg

2019 рік оголошено Роком Китаю в Україні

Україна і Китай відзначають 25 років встановлення дипломатичних відносин і виходять на новий, стратегічний рівень взаємодії, який передбачає реалізацію спільних проектів на суму близько 7 млрд доларів США.

Відповідні домовленості були досягнуті під час зустрічі прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з віце-прем'єром Державної Ради Китаю Ма Каєм, повідомляєЦензор.НЕТіз посиланням наУрядовий портал.

"Китай був і залишається нашим стратегічним партнером і стратегічним пріоритетом. І сьогодні перед нами відкриваються нові можливості для поглиблення співпраці та перезавантаження реалізації спільних проектів та ініціатив", - зазначив Гройсман.

Ма Кай, в свою чергу, підкреслив, що Китай звертає велику увагу на співпрацю з Україною як у політичній площині, так і в напрямку торгово-економічного співробітництва.

"Ми вважаємо, що в нас єдині позиції в цьому аспекті. Саме тому ми готові стимулювати і поглиблювати наше співробітництво", - сказав він.

"Київ розраховує на активну участь китайських інвесторіву масштабній приватизації українських активів", - зазначили в Кабміні.

/Files/images/18-19/иностранцы 2.jpg

З нагоди оголошення 2019 року Роком Китаю в Україні та в рамках співробітництва з міжнародною громадською організацією AІESEC, в школі проходили стажування волонтери з Китаю. В січні місяці учні мали змогу поспілкуватись з іноземцями, познайомитися з традициями та культурою Китаю. Спілкування школярів з Мінхау на китайській мові викликало надзвичайний інтерес в обговоренні різноманітних тем та спонукало деяких учнів до прагнення вивчити рідну мову співбесідника більш досконало.
/Files/images/18-19/китай 4.jpg
/Files/images/18-19/китай 1.jpg
/Files/images/18-19/китай 3.jpg
01.02.2019. Актуальним та цікавим стало підготування та презентування учнями 9-11-х класів разом з волонтерами з Китаю проектів на теми "Cultural Misunderstanding", "Modern Inventions in Ukraine, Turkey and China", "Nobel Laureates of Ukraine, Turkey and China"