"Замість ялинки - гілка"

Зимові свята – найкраща, найважливіша подія року. До них готуються усі, їх всі з нетерпінням чекають. Новорічні клопоти починаються, як правило, з пошуків красуні-ялинки. Люди вже так звикли до цього атрибуту новорічного свята, що не замислюєшся над тим, скільки це коштуватиме нашій природі. В усьому світі поширена традиція прикрашати зелену красуню на новорічні свята у себе вдома. Цьогоріч в конкурсі "Замість ялинки - гілка" взяли участь учні 1-11 класів, які представили на розсуд журі цікаві, оригінальні композиції з різних матеріалів (штучні ялинки, ялинкові прикраси, квіти, свічки, гілочки калини, гірлянди, цукерки, шоколадки, шишки тощо). Змістовними, повчальними, творчими були презентації команд, у яких звучали заклики до збереження лісових красунь. Переможців визначало компетентне журі, а нагороджені найкращі класні колективи будуть після конкурсу "Новорічна казка".

/Files/images/100_2510.jpg/Files/images/100_2507.jpg/Files/images/100_2511.jpg/Files/images/100_2509.jpg