З 30.05.2016 по 16.06.2016 для учнів ХСШ №87 працював літній мовний табір відпочинку «Sunshine». Табір з денним перебуванням учнів покликаний створити оптимальні умови для повноцінного відпочинку дітей. Тут відпочивають учні початкової та середньої ланки. День для учнів, які відпочивають у таборі, розпочинається з ранкової зарядки.

У першій частині дня учні розвивають усне мовлення, письмо та читання, відвідуючи заняття, які проводять вчителі іноземної мови нашої школи. Під час роботи школярі інсценізують пісні, переглядають та обговорюють фільми, мультфільми англійською та німецькою мовами (керівники Є.М. Бурилова, Є.А. Павліщева, Т.В. Риндя, А.А. Дьома). Справжньою зарядкою для розуму є участь учнів у лексичних та граматичних іграх (ребуси, кросворди).

У другій половині дня проходять розвиваючі майстер-класи.

Кожного дня була якась цікавинка. Веселощам, сміху, конкурсам, змаганням, цікавим справам не було меж.

Заходи, які було проведено під час роботи мовного табору «Sunshine»:

- Давайте познайомимось! Гра «Моє ім’я».

- Перегляд фільмів, мультфільмів, їх обговорення, малюнки.

- Веселе караоке.

- Гра «Знайди букву».

- Гра «Числівники».

- Гра «Секрети прийменників».

- Інсценізація «Ввічливі слова».

- Урок казок. Вікторини, ребуси, малюнки.

- Гра – подорож по станціям.

- Гра «Крок за кроком».

- Віртуальна подорож по країнам (Великобританія, США, Німеччина).

- Свято – концерт «Я люблю англійську, німецьку», підведення підсумків, нагородження учнів подяками.

/Files/images/20160607_142721.jpg

/Files/images/SDC19290.JPG