Затверджую

_______Л.П.Шатохіна

«1» вересня 2011 року

Заходи на виконання
реалізації Державної цільової програми впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій "Сто відсотків" на період до 2015 року

На виконання Державної цільової програми впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій «Сто відсотків» на період до 2015 року адміністрацією Харківської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 87 були розроблені наступні заходи.

Станом на 10.01.2012 вчителі школи мають такі рівні володіння ІКТ:

Вчителі школи Леус Л.В., Чалик Н.Б. пройшли курси дистанційного навчання за системою Educit, вчителі Кожевнікова І.М., Вауліна О.М. – курси Microsoft із цифрових технологій, вчитель Стрельченко .С. – курси з використання шкільних нетбуків у навчальному середовищі «1 учень – 1 комп’ютер». Вчителі Леус Л.В, Кожевнікова І.М. брали участь в розробці дистанційних курсів з історії та інформатики відповідно.

Назва навчального закладу Кількість вчителів Кількість вчителів, що володіють ПК на високому рівні Кількість вчителів, що володіють ПК на достатньому рівні Кількість вчителів, що володіють ПК на середньому рівні Кількість вчителів, що володіють ПК на низькому рівні Кількість вчителів, що не мають навичок роботи на ПК
Харківська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів № 87 411915520